Haley Joel `Penistrator’ Osment

Tak sobie oglądaliśmy ostatnio z Aśkiem końcówkę „Forresta Gumpa” i zastanawialiśmy się, co się porobiło z grającym małego synka Forresta – Haleyem Joelem Osmentem, któremu sławę przyniosła rola widzącego ded pipoli chłopca w „Szóstym zmyśle”. To znaczy Asiek się zastanawiała, a ja nie umiałem udzielić odpowiedzi. Sprawa ucichła na parę dni, aż tu nagle dzisiaj podczas codziennej netówki wpadło mi w oko rozwiązanie zagadki zadanej przez Aśka. Otóż Haley żyje, ma się dobrze, studiuje sobie w Nowym Jorku, a w wolnych chwilach możliwe, że jest Penistratorem…

W Nowym Jorku nasypało trochę śniegu i to wystarczyło, aby w mieście ujawnił się mistrz śniegowego graffiti, tzw. Penistrator, którego personalia wciąż nie są znane. Oto próbka jego śniegowych możliwości:
Polowanie na Penistratora trwa. Relację ze śledztwa można poczytać TUTAJ. Istnieje przypuszczenie, że Penistrator jest fanem footballu amerykańskiego i że zbliżające się Super Bowl i kolejne opady śniegu przyniosą jeszcze więcej jego śnieżnych arcydzieł.

Tymczasem opublikowane przez serwis tmz.com zdjęcie przynosi jeszcze jeden trop w sprawie Penistratora kierując podejrzenia na Haleya Joela Osmenta, który uwieczniony został na poniższej fotografii:

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.