Bloksowy spis powszechny

Jak co roku, blox.pl zarzucił statystykami za rok ubiegły. Jak co roku, znalazłem się w nim ;P Jakichś specjalnie świetnych wyników nie osiągnąłem, jest gorzej niż rok temu, ale nie narzekam, bo myślałem, że będzie jeszcze gorzej. Rok po roku trzymam się w czubie i wystarczy. Zaskoczyło mnie 9. miejsce w najczęściej linkowanych blogach w zakładkach. Nie wiem, skąd tak wysoko jestem. Pewnie dlatego, że ludzie nie za często dodają blogi do zakładek. Ewentualnie dlatego, że jestem zajebisty 😛

No więc do rzeczy. Statsy za rok 2008:

Dla porównania statsy za rok 2007 wyglądały tak:

A tak za rok 2006:

Za rok 2005 nie widzę, ale z tego co napisałem w podsumowaniu za rok 2006 – w 2005 roku było jeszcze lepiej. O ile mnie pamięć nie zawodzi to wtedy opublikowano jedynie statsy Top50 najpopularniejszych blogów i zdaje się 28. byłem (Q-blog, Po Mundialu wtedy nie istniało). Ale pewności nie mam.

Tak czy siak, lata lecą, a ja Wam się jeszcze nie znudziłem. Ewentualnie wyszukiwarce na Google ;P

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl