…będę jurorem na Wyborach Miss Bollywood – Polska?
No to już wiecie.
Wybory odbędą się 10 stycznia przyszłego roku we Wrocławiu. Gdyby ktoś chciał wystąpić, to generalnie jestem przekupny, więc wiecie 😉 Zasady sformułowane przez organizatora są proste:
Konkurs został zaplanowany tak – aby przede wszystkim dobrze się bawić, przeżyć przygodę, spotkać nowych ludzi, poczuć dreszczyk emocji oraz wtopić się w klimat Bollywoodu i Indii. W konkursie udział może wziąć niemal każda dziewczyna! (niestety Robson, Ty nie możesz a wiem, jak bardzo byś chciał).
Oceniane będą:
– stopień zbliżenia całości ubioru do stylu indyjsko-bollywoodzkiego
– sposób prezentacji siebie samej, w tym:
* przejście po „wybiegu” tam i z powrotem (niekoniecznie jak to robią modelki 😉 chodzi o to aby każdy miał okazję zobaczyć kandydatkę na miss bollywood)
* odpowiedź na kilka pytań (pytania będą podawane wcześniej w pierwszym poście, więc można się przygotować)
– naturalność i urok osobisty – pamiętajmy by pozostać sobą
Uwaga !
Nie będą oceniane :
– bogactwo stroju
– podobieństwo urody do urody Hindusek (blondynki mają równe szanse)
– figura
– uroda
Dużo więcej TUTAJ