Indie są wszędzie, cz. 4

Ten pan po prawej to Irfan Khan („Yun Hota To Kya Hota”, „Sainikudu”, „Aaja Nachle”, „Krrazy 4”). Tej pani po lewej nie kojarzę 😉 Pani po lewej ma w kompie listę fajnych rzeczy do zobaczenia w Bombaju. Co jest na pierwszym miejscu? Nie, nie dom Szaruka ;P

No dobra, ale to ostatecznie nic dziwnego, bo akcja „Ceny odwagi”, z której pochodzą te kadry dzieje się w Pakistanie. Film opowiada o uprowadzeniu Daniela Pearla, ale o tym potem, bo to nie cykl z recenzjami, ale bardziej z takimi rzeczami, jak na filmie niżej. Co leci w radio? Justin Timberlake? Ruhan… Rihanna? A nie, bo piosenka z „Żony dla zuchwałych”.

A tak w ogóle, to bohaterowie filmu podróżowali po tych samych miejscach co i Asiek. Na pewno mnie poprawi, jeśli się mylę, ale stawiam na ostatnią pozycję z listy wyżej, czyli „Ferry to Elephanta Island”. Znaczy nie to, co w tle, tylko to, co pod spodem ;P Bohaterowie:

Asiek:

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl