A tak w ogóle to, cz. 6

Wiadomość, której nie spodziewał się nikt – będzie szósta część „Piły„.  Premiera kolejnej części tego bzdeta, na którego co roku kolejni widzowie dają się nabierać ogłoszona została na 23 października przyszłego roku.

***

Spielberg i Eastwood razem. Nie jest to zapowiedź sensacyjnego małżeństwa, ale powstania filmu pod tytułem „Hereafter”. Na film jeszcze dłuuugo przyjdzie nam poczekać, ale właściciel scenariusza Spielberg już ogłosił, że najchętniej na krzesełku reżysera zobaczyłby nieśmiertelnego Clinta.

Fabuła filmu trzymana jest w tajemnicy, ale wróble ćwierkają, że autor scenariusza Peter Morgan („Ostatni król Szkocji„, „Królowa„) podczas pisania łaskawym okiem spoglądał na „Szósty zmysł”.

***

Pojawiły się dwa nowe posterki do najnowszego filmu Davida Finchera opowiadającego o gościu, który urodził się stary i z biegiem lat młodniał, czyli „The Curious Case of Benjamin Button”.


***

Widzieliście najnowszy film Johna Woo „Red Cliff”? Bo jak nie to się spieszcie, niedługo druga część. A raczej ciąg dalszy, bo nie o sequelu tu mowa tylko o podzieleniu filmu na dwa mniejsze. I podwójnym zarobku przy okazji. A póki co nowy teaser:

***

Francis Lawrence („Constantine”, „I Am Legend„) wyreżyseruje film o buncie więźniów z zakładu w Atlancie. Oparty na prawdziwych wydarzeniach z 1987 roku, kiedy to grupa więźniów wzięła na zakładników prawie 100 osób z więziennego personelu, a do rozwiązania sprawy włączyło się FBI i jednostki specjalne.

Ani słowa o Michaelu Scofieldzie, więc nie wiem, czy sobie poradzili.

***

24 listopada ruszą zdjęcia do kolejnego filmu o wampirach. Tym razem ma to być komedia. „Suck”, bo tak się zwie, opowiada historię kapeli rockowej, której marzy się sława i wampirów, którym pewnie marzy się krew rockowej kapeli. W obsadzie pełno gwiazd rocka: Iggy Pop, Moby, Alice Cooper, Henry Rollins i Carol Pope. A obok nich Liv Tyler i Malcolm McDowell.

***

Będzie nowa wersja „Czerwonej/Rudej Sonii”. W roli tytułowej Rose McGowan, która sadziła z nogi w Planet Terror. Filmu nie należy się spodziewać przed rokiem 2010. tak samo jak nie należy się spodziewać fabuły innej od historii niewinnej dziewczyny, która przeistacza się w damską wersję Conana i w srogim gniewie mści się na zabójcach swoich rodziców.

***

Thomas Jane podaruje nieprzyjaciołom piekło w najnowszym filmie Russella Mulcahy’ego („Nieśmiertelny„, „Resident Evil: Zagłada”) „Give ’em Hell Malone”:

***

No i doczekaliśmy się nowego trailera „Watchmenów”. Znaczy kto się doczekał, to się doczekał. Ja nie czekałem.

***

„Bitch Slap” to film, który zapowiada się ciekawie. Pełno w nim bowiem cycków, broni palnej, piersi, dużego posmaku kina spod znaku grindhouse’u, dekoltów, przemocy, cycków i samochodów. Trailerek „Bitch Slap”:

***

Guillermo del Toro napisze scenariusz do nowej ekranizacji „Pinokia”. Powodzenia.

***

Mickey Rourke powraca. Na razie na plakatach do swoich dwóch najnowszych filmów.


***

I jeszcze fragmencik trzeciego „Transportera„:

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl