Sześć najlepszych scen z rekinami

Czasem natchnienie przychodzi w dość niespodziewanych momentach – mnie dopadło na nocnym maratonie filmów z Kolly i Tollywoodu. Ale nie martwcie się, nie będę znów pisał o kinie indyjskim. Tym razem zapraszam do obejrzenia rankingu sześciu najlepszych filmowych scen z udziałem rekinów. Powaga podczas zapoznawania się z tym rankingiem nie jest wskazana.

6. SZCZĘKI

Na dobry początek ojciec chrzestny wszystkich filmów o rekinach, nieśmiertelne dzieło Stevena Spielberga, „Szczęki” i scena z rekinami, w której… nie ma rekinów. Jest za to Robert Shaw, który opowiada fikcyjną historię z II Wojny Światowej. Historię, która nie wyszła potem rekinom na zdrowie.

5. SHARK ATTACK 3: MEGALODON

Myślę, że nawet Adam Małysz pozazdrościłby autorowi skoku z początku poniższego filmiku.

4. GDZIE JEST NEMO?

Co Steven Spielberg przekłamał, rekiny muszą prostować. Przecież to wcale nie są bezmyślne maszyny do zjadania wszystkiego, co pływa i na drzewo nie ucieka.

3. ZOMBIE 2

Zastanawialiście się kiedyś, kto wyszedłby zwycięsko z pojedynku zombie kontra rekin? No to już nie musicie się zastanawiać.

2. PIEKIELNA GŁEBIA

Oj, przydałoby się czasem takie rozwiązanie w polskim Sejmie…

1. CHATRAPATHI

Źródło natchnienia dla powstania tego zestawienia. Prabhas Bezbąbelkowiec. Tylko on potrafi tak szczelnie wstrzymać oddech.

A już wkrótce… „Szczęki 5”!

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl