Szanowny Panie!

W związku z powtórnym złamaniem Regulaminu Konkursu Blog Roku 2007, polegającym na wykorzystaniu masowego systemu głosowania Komisja Konkursowa, stosownie do ostrzeżenia zawartego w poprzednio przesłanym do Pana e-mailu zmuszona była podjąć decyzję o wykluczeniu Pańskiego bloga z Konkursu.

Zgodnie ze statystykami odnotowanymi w przeciągu minionego weekendu przez system liczący głosy potwierdzonymi przez dodatkową analizę dokonaną przez Komisję Konkursową jednoznacznie stwierdzono sztuczny charakter oddanych głosów bezsprzecznie wskazujący  na ponowne wykorzystanie systemu masowych głosowań.

Jako, że było to powtórne działanie spełniające wyżej wymienione znamiona Komisja była zmuszona podjąć decyzję wspomnianą na wstępie.

Z poważaniem,
Komisja Konkursowa
Konkursu Blog Roku 2007

***

Cieszę się, że mam święty spokój z tą kpiną, a nie konkursem. Przykro mi jedynie, że kasę na smsy wydaliście. Niestety nic w tym względzie poradzić nie mogę.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl