Quentin rulezuje

Jak Quentin zrobi dzióbek, to nie ma [piiiip] we wsi.

A w międzyczasie Quentin rozwiązał kolejną filmową zagwózdkę, choć właśnie widzi, że nawet oczywiste dowody filmowe są negowane. Świat jest bezpieczniejszy, gdy Your Friendly Neighborhood Quentin jest w pobliżu… choć nie wszyscy potrafią się z tym pogodzić 😉

No, ale skoro już wspomniałem, to może zechcecie wypowiedzieć się i Wy na temat podjęty w komentarzach do zalinkowanej wyżej notki. Franz strzelający do Papieża to fakt czy plotka?

gad VS. moi:

gad:
[…] tez uwazam, ze ten cytat o Franzu i Papiezu mowil o jakims odrzuconym planie ze „starych dobrych czasow”. Zawsze mi sie wydawalo, ze Pasikowski wsadzil ten dialog po to, by jeszcze poglebic rys psycho Franza. Podkreslic bezwzglednosc, brak szacunku dla autorytetow itd. tak to zawsze odczytywalem. […] szkoda, ze nie chcecie sie pochylic nad Franzem Maurerem, i zajrzec w zakatki jego mrocznego psyche. A Pasikowski taka dal wam szanse… Naprawde, obejrzyjcie ten film jeszcze raz.

moi:
LOL, ludzie nigdy nie przestaną mnie zadziwiać. Interpretacja prostego i jasnego tekstu o Papieżu jako nieironicznego porażająca […] „Pogłębienie rysu psychologicznego” to czysta nadinterpretacja. Ten tekst to zwykła ironia, zresztą w postaci nieironicznej nie byłby taki fajny jak w formie ironii.

Chwilę potem pada kwestia „Olo nie wierzy, że brałeś od nich łapówy”. No i już chyba debata na temat tego kto ma rację niepotrzebna, co?

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.