Jak zrobić karierę w Internecie

Karierę w Internecie zrobić bardzo prosto. Wystarczy mieć dobry pomysł, a reszta zrobi się sama. Niestety nie wiem jak zrobić karierę w Internecie i na tym zarobić, ale cóż począć, nie można wiedzieć wszystkiego.

Najprostszym pomysłem na zrobienie kariery okazał się prosty rysuneczek, który można podziwiać na początku notki i umieszczenie go na sprytnej stronie umożliwiającej odpowiednią modyfikację podstawowego adresu dla potrzeb własnych. Bardziej obrazowo to by było tak: obrazek ów znajduje się na stronie http://ag.bocznica.org a cały myk polega na tym, że przed ‚ag’ można wstawić cokolwiek i adres zadziała. ‚Dupa’? A proszę bardzo: http://dupa.ag.bocznica.org

Powyższe wymyślone zostało na Bocznicy, ale niestety nie pamiętam kto wpadł na ten pomysł jako pierwszy i nie wyróżnię go tutaj. Na pewno nie byłem to ja (ja wymyśliłem Divx Findera, o którym być może opowiem jutro; a nie muszę, bo już o tym pisałem tutaj a tu znajdują się pozostałości po DF), a obrazek na 99% jest autorstwa Robsona.

Jak można się przekonać po publikowanych przeze mnie ‚keywordach’ ludzie w Internecie szukają wszystkiego a wcześniej czy później takie szukanie zaczyna być dla innych uciążliwe. Ludzie wchodzą na fora i głupio się pytają zamiast poczytać archiwum etc. Na pewno spotkaliście się z takimi sytuacjami, w których czytanie ulubionego forum przyprawiało o irytację. Oczywiście można pytających opieprzyć, nakierowywać na dobre tory, uczyć Netykiety, ale można też rzucić odpowiednim linkiem. I w związku z tym ostatnim ag.bocznica.org od dłuższego czasu robi karierę.

Szczególnie ciekawym zajęciem jest obserwowanie fraz i wyrazów wstawianych przed ‚ag’. Googlowe statystyki pokazują takie rzeczy i człowiek od razu może być mądrzejszy. A jak się okazuje internauci potrafią działać na nerwy przeróżnymi zapytaniami. Oto kilka z nich:

– jak.shackowac.serwer.w.szkole.i.pozostac.niewykrytym
– niekodowane.kanaly.hardcore.sex.tv.sat.ag.bocznica.org
– jak_zostac_hackerem.ag.bocznica.org
– mafianasycylii.ag.bocznica.org
– escort-czy-astra.ag.bocznica.org
– glebia.ostrosci.ag.bocznica.org
– magnetyzery.ag.bocznica.org
– neostrada.wireless.ag.bocznica.org
– szanuj.czas.innych.ag.bocznica.org
– jakie-jest-teraz-ubuntu.ag.bocznica.org
– sata.instalacja.windows.xp.ag.bocznica.org
– skutecznoscprezerwatyw.ag.bocznica.org
– sigma-70-300-apo-dg-macro.ag.bocznica.org-
– program.do.kuchni.i.lazienek.3d.ag.bocznica.org
– ktos.the.gathering.ag.bocznica.org
– noclegiwpradze.ag.bocznica.org
– super.kurs.pythona.dla.poczatkujacych.ag.bocznica.org
– odpowiedzi_na_wszystkie_pytania.ag.bocznica.org
– hardcore.chat.live.sex.cumshot.for.free.now.ag
– szkodazeciestarzynieutopiliwwanniepoporodzie.ag

Jak widać z powyższego, zastosowanie ‚ag.bocznica.org’ jest szerokie. I tylko czasem ktoś się zdenerwuje tak, jak w tym wątku. Ups, ale to zupełnie inna bocznicowa koncepcja, która również zrobiła karierę…

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl