Drugi zjazd prf’u

Przypomniało mi się wczoraj, że mam na cedeku pewien archiwalny filmik. Do tej pory go nie udostępniałem nigdzie, bo w czasie gdy go dostawałem to jak na mój modem jego wielkość była ogromna. I tak wczoraj go znalazłem spodziewając się, że waży z trzysta mega przynajmniej, a on hehe ledwo siedemdziesiąt. No to ‚zyoutube’owałem’.

A na filmiku zobaczyć można drugi zjazd grupowe filmowej grupy dyskusyjnej pl.rec.film. Zjazd odbył się w Warszawie parę lat temu i właściwie był maratonem filmowym niż standardowym zjazdem. Ludzie co prawda zaczęli się zbierać długo przed rozpoczęciem nocnego maratonu, ale np. takie sieroty jak ja, które nie wiedzieć czemu postanowiły jechać do Warszawy autobusem, pojawiły się na miejscu dopiero po dwudziestej drugiej. Pecha miałem, bo akurat pod Okęciem rozwaliła się laweta z samochodami i ze trzy godziny autobus stał w korku.

Na maratonie obejrzeliśmy trzy filmy. Dwa pokazy przedpremierowe czyli „Miasteczko South Park” i „Blair Witch Project” („Niezła muzyka” skomentował zakończenie tego drugiego Gen. Vojtas) oraz ulubiony film prf’u czyli „podejrzanych”. Było zabawnie szczególnie, gdy jeden znajomy rozrzucał po sali kinowej puszki z napojem i akurat zgasło światło, gdy jedna z nich leciała w stronę autora poniżeszego filmiku:

Niestety nic mi nie wiadomo o żadnym filmiku z I G, które było standardowe, trzydniowe. Mnie co prawda na nim nie było, ale był np. bohater tego artykułu :)

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl