SZYBKA PIŁKA

To tak w temacie nocnego meczu deblistów. Niestety nie w nawiązaniu do 225 km/h serwisu Fyrstenberga, a tylko do stylu w jakim Hindus i Czech wybili naszym tenis ziemny z głowy. Gładko i bez bólu. Nasi serwowali w siatkę i tylko cud uratował ich od zebrania w głowę piłką (jeden serwuje, drugi klęczy przy siatce „na” trajektorii lotu piłki). A co Hindus podbiegł do siatki, to zdobywał punkt.

No, ale nie żałuję, że czekałem i pooglądałem. Emocji nie było żadnych, ale klimat był fajny – lubię takie. Cieplutko pod pierzynką, środek nocy, cisza, transmisja sportowa na żywo z drugiego końca świata. Nagle zachciało mi się kolejnego Mundialu w Meksyku, albo Olimpiady w Calgary. To były czasy, człowiek musiał się gimnastykować żeby Cruella się nie obudziła i nie kazała iść spać gówniarzowi!

Limit magisterski na dzień dzisiejszy wyczerpany, można poświęcić się zbijaniu bąków.

A potem będę żałował, że mało czasu, a jak był, to bąki zbijałem.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl