Z PAMIĘTNIKA ODŁĄCZONEGO OD SIECI – DZIEŃ 39

16 marzec 2005, środa

Nie mam pamięci do dat. Zawsze o tym wiedziałem i nic się przez lata w tej materii nie zmieniło. Przypomniałem sobie o tym właśnie dzisiaj, bo przed chwilą Cruella subtelnie mi przypomniała, że dziś są Jej urodziny. Nie zdziwiłem się, że nie pamiętałem, jednak nie zeżarły mnie wyrzuty sumienia. Może to i nie brzmi najlepiej, że zapomniałem o urodzinach własnej matki, ale jak mówię, nie mam z tego powodu do siebie żadnych pretensji. Ot, taki jestem i cóż począć. Jedni zapominają spuszczać po sobie wodę, inni lubią dwa tygodnie w tych samych skarpetkach chodzić, a ja nie pamiętam dat. Big deal. Szczerze mówiąc jest mi to nawet na rękę, bo składać życzeń też nie lubię. Hehe. Kawał skurwiela ze mnie, co?

Prognozy pogody nie kłamały – rzeczywiście przyszła odwilż. Zaspy śniegu powoli topnieją, a z dachu co chwila spadają z wielkim hukiem kawałki lodu, strasząc mnie przy okazji tym głośnym BUM, które powstaje w zetknięciu lodu z gruntem. Wciąż jestem dumnym posiadaczem największej w okolicy kupy śniegu zalegającej dach, ale myślę, że wkrótce to się zmieni i gdzieś tak w przyszłym tygodniu (o ile nie przyjdzie kolejne oziębienie stosunków) wiadomy kabel zostanie odmrożony. Już nie mogę się doczekać jakie to nowe przeszkody staną mi na posiadaniu sieci hehe.Wszystko jest mi jedno, bo już całkiem się odzwyczaiłem, a tęsknota za siecią wraca tylko wtedy, gdy potrzebuję szybko się z kimś skontaktować, lub znaleźć jakąś informację. Poza tym pełen luz. Zauważyłem, że jest zupełnie tak samo jak ze straconą miłością – najpierw liczy się dni, a potem człowiek traci rachubę i choć się stara, to nie umie sobie przypomnieć czy minęły cztery, czy może pięć tygodni. I dobrze, bo za dużo rzeczy do pamiętania to niezdrowo.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.