NO I MNIE ZGNOILI

Ktoś się zapytał na grupie o piłce nożnej:
Kto wedlug was jest szybszy Ronaldo czy Owen? Mojim zdaniem Owen. Zalozylem sie zreszta o to z kolegą ;). Jak myslicie jak mozna to udowodnic? Raczej watpie zeby gdzies byly jakies statystyki na ten temat .

No to odpowiedziałem:
Trzeba się trochę poświęcić, ale jest sposób. Przede wszystkim trza nagrać jakiś mecz (konkretnie to dwa – jeden z Owenem, drugi z Ronaldo) i dalej pracować na nagraniu video. Najpierw trza się dowiedzieć ile metrów długości ma boisko na którym rozgrywany jest mecz z udziałem czy to Ronaldo, czy to Owena. Potem wyczekać na moment aż piłkarz biegnie po linii prostej w kierunku bramki, zaznaczyć kropkę na ekranie gdy się zaczyna rozpędzać i drugą gdy hamuje, no i na podstawie wiedzy o długości boiska obliczyć ile metrów ma kawałek od kropki do kropki. Potem przewinąć taśmę i zmierzyć stoperem ile czasu zajęło piłkarzowi przebiegnięcie od kropki do kropki. No, a potem to już prosto ze wzoru.

No i się zaczęło:
#1:
Bez sensu. Przeciez wiele zalezy od murawy, jaka jakosc, czy sucha czy mokra itp.
#2:
taaaaa co za bzdura
#3:
Kurde… markerem tę kropkę zaznaczyć ?
#4 w odpowiedzi na #3:
mozesz napluc np albo gwozdzia wbij

Ech, a ja tylko chciałem pomóc. Ludzie to som!

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.