ŚWIAT JEST MAŁY

Wiadomo nie od dzisiaj, że świat jest mały. A dziś przekonałem się jeszcze, że internetowy świat również malutki jest, mimo, że sieć swoimi mackami oplata whole wide world.

W związku z dramatycznym mailem jaki dostałem od zarządu mojego internetowego klubu piłkarskiego Budowlani Ogrodzieniec, postanowiłem zrobić coś, aby zapobiec zbliżającemu się bankructwu klubu. W zasadzie to mi na nim ostatnio nie zależy, bo odkąd awansowałem do czwartej ligi to zbieram cięgi od wszystkich i w tabeli zajmuję ostatnie miejsce, a to wpływa na mnie wyjątkowo demobilizująco. Nic dziwnego, ze klub jest na granicy bankructwa, skoro przestałem nim zarządzać i opiekować się tak jak należy. Ani towarzyskich meczy nie rozgrywam, ani nic. Loguję się tylko po to żeby zobaczyć ile znowu przegrałem i tyle. Zresztą piłka nożna w wersji internetowej nudna jest. Nudna, bo uczciwa. W normalnym piłkarskim świecie człowiek sprzedałby parę meczy i już by była kasa. A tu nie pokombinujesz. No, ale ja nie o tym.

W związku z tak zaistniałą sytuacją musiałem sprzedać kilku graczy. Konkretnie dwóch. Wystawiłem ich na listę transferową i czekałem jak potoczą się ich losy. Za dobrze się nie potoczyły, bo poszli za marne pieniądze, ale za to klub, który zakupił jednego z moich zawodników „spowodował” uśmiech na mojej twarzy. ManagerZone to gra, która skupia 450 000 graczy z 42 krajów z całego świata. Codziennie dochodzi około dwóch tysięcy nowych graczy, a od czasu do czasu dochodzą do gry również nowe kraje. No, a mojego zawodnika zakupił manager Warty Zawiercie. Zawiercia, które jest około dziesięciu kilometrów ode mnie. Zresztą związki Budowlanych Ogrodzieniec i Warty Zawiercie można by mnożyć.

Właśnie dostałem maila, że mogę tego byłego już mojego zawodnika odwiedzać ile chcę :)

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl