×

GĘSTY PROBLEM

[disclaimer: nie jestem autorem przytaczanych w tym dziale postów; wrzucam tu posty znalezione na grupach dyskusyjnych :)] [pl.soc.seks]

Tytuł wątku: Co Zrobic Z Wlosami???

Post nr 1:
siema mam takie pytanie za tydzien umowilem sie z przyjaciolka na stosunek to ma byc moj pierwszy raz mam 18lat i gest las w majtkach:P i co waszym zadniem powinienem zrobic? Zgolic wszystko czy zostawic i nic nieroszac?? Jak wolicie dziewczyny???

Odpowiedź:
Jak jest przyzwyczajona do łysych, to może być dla niej szok. Moja rada:
przystrzyż sobie maszynką, zobacz, jak się czujesz z nową fryzurką, jak maszynka powinna leżeć w ręce, bo potem podobnie będziesz operował golarką. Jak się zabierzesz za golenie, to kup sobie jakąś delikatną piankę do golenia dla kobiet. Choć osobiście używam zamiast pianki akiegoś łagodnego i gęsto pieniącego się płynu pod prysznic, np. Dove, bo dobrze się ślizga i nawet jak sobie przejadę ostrzem po jakimś wystającym mieszku włosowym, to później nie piecze. Jak potem Ci trochę odrosną (tak na 1-1,5 cm) to możesz spróbować woskowania. Nie zrażaj się od razu – za pierwszym razem zawsze najbardziej boli i najwięcej podrażnień zostaje. Ja wolę za często tego nie robić, bo mi ranki po wyrwanych włosach zostają i kilka dni po zabiegu mam jeszcze podrażnioną skórę.
A jak w końcu nabierzesz wprawy z maszynką, to możesz pomyśleć o jakichś bardziej wymyślnych fryzurkach  🙂

Odpowiedź na odpowiedź:
popierdolilo was..:/

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004