GĘSTY PROBLEM

[disclaimer: nie jestem autorem przytaczanych w tym dziale postów; wrzucam tu posty znalezione na grupach dyskusyjnych :)] [pl.soc.seks]

Tytuł wątku: Co Zrobic Z Wlosami???

Post nr 1:
siema mam takie pytanie za tydzien umowilem sie z przyjaciolka na stosunek to ma byc moj pierwszy raz mam 18lat i gest las w majtkach:P i co waszym zadniem powinienem zrobic? Zgolic wszystko czy zostawic i nic nieroszac?? Jak wolicie dziewczyny???

Odpowiedź:
Jak jest przyzwyczajona do łysych, to może być dla niej szok. Moja rada:
przystrzyż sobie maszynką, zobacz, jak się czujesz z nową fryzurką, jak maszynka powinna leżeć w ręce, bo potem podobnie będziesz operował golarką. Jak się zabierzesz za golenie, to kup sobie jakąś delikatną piankę do golenia dla kobiet. Choć osobiście używam zamiast pianki akiegoś łagodnego i gęsto pieniącego się płynu pod prysznic, np. Dove, bo dobrze się ślizga i nawet jak sobie przejadę ostrzem po jakimś wystającym mieszku włosowym, to później nie piecze. Jak potem Ci trochę odrosną (tak na 1-1,5 cm) to możesz spróbować woskowania. Nie zrażaj się od razu – za pierwszym razem zawsze najbardziej boli i najwięcej podrażnień zostaje. Ja wolę za często tego nie robić, bo mi ranki po wyrwanych włosach zostają i kilka dni po zabiegu mam jeszcze podrażnioną skórę.
A jak w końcu nabierzesz wprawy z maszynką, to możesz pomyśleć o jakichś bardziej wymyślnych fryzurkach  :)

Odpowiedź na odpowiedź:
popierdolilo was..:/

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl