CZY JESTEM GEJEM?

Martwię się od wczoraj czy wszystko ze mną jest ok, a konkretnie tym, o co pytam w temacie tego wpisu. Buuu. Ja nie chcę być gejem. Ludzie generalnie nie lubią gejów. Nazywają ich pedałami, patrzą na nich z obrzydzeniem, nie tolerują ich stylu bycia, a tacy księża to mówią, że bycie gejem to grzech i że nie jest to zgodne z naturą ludzką. Buuu. Nie znam żadnego geja (chyba), ale i tak nie chcę być homoseksualistą. Buuu. Martwię się od wczoraj, jeść nie mogę, spać nie mogę, filmów nie mogę oglądać (!!), serce mi byje niespokojnie, dłonie mam zimne i w ogóle jest kaszana. Buuu.

Bo wiecie. Wczoraj wieczorem mnie dłonie szczypały. Zawsze jak jest zimno to mi się robią takie twarde na skórze kostek, chropawe i czasem pękają i bolą tak, że jest bardzo niemiło. No i wczoraj też mnie tak bolały i… posmarowałem je kremem Nivea!! Czy to oznacza, że jestem gejem??

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.