Wdrożenie i opieka: MimasTech
Szokujące newsy!

A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE

Miała być niedziela filmowa, miały być seansy filmów, które od dawna już chciałem obejrzeć, miało być fajnie, odrywająco od rzeczywistości. I co? I gucio! Gówno znaczy się. Quentin! Mów po ludzku, a nie jakimiś guciami tu będziesz wyskakiwał! Od jedenastej walczę z do dupy nie podobnymi płytkami, aby ukazały mi swoją zawartość. W międzyczasie komp padł kilka razy, sieć marudziła jak zawsze, trzy napędy sprawdzałem grzebiąc w kompie, bo oczywiście mam tylko jedno źródło zasilania przeznaczone na CD ROMy i trzeba kable przepinać z jednego złomu do drugiego. Wszystko na nic. Płytki do dupy nie podobne nie ujawniły tego co skrywają w tych wypalonych laserem fantazyjnych wzorkach. Buuuu! Ja chcę „Brotherhood of War” zobaczyć! No rozpłaczę sie zaraz jak wierzba…

No, ale mogło by być jeszcze gorzej – mógłbym mieć taką fryzurę jak Maciej Kurzajewski :) A mógłbym, bo też mam ząbek hehe.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.