WIZYTA VS. ODSŁONA – CELEBRITY DEATHMATCH

Bajka:
Co to jest wizyta i odsłona? Czym się różnią?

Quentin:
Po mojemu to jest tak (na bardzo chłopski rozum): Wizyta to każdorazowe wejście na stronę z jakiegokolwiek linku prowadzącego na nią. A jak już ten ktoś wlezie na stronę i jest na niej „zalogowany” to na przykład klikając „odśwież” generuję odsłonę, ale nie wizytę już. Dlatego odsłon jest więcej niż wizyt.
Inaczej. Idziesz do kogoś w gości. Czyli składasz wizytę. Siedzisz u tego kogoś w pokoju i nagle wychodzisz do WC. Wracasz w ramach tej samej wizyty, ale przez jakiś czas nie było Cię w epicentrum wizyty :) Wyjdziesz jeszcze powiedzmy trzy razy i wrócisz, czyli w ramach jednej wizyty masz pięć odsłon. Wizyta to też odsłona, ale odsłona to już nie wizyta ;))

addy:
Odsłona to obejrzenie pojedynczej strony, a wizyta to ciąg odsłon w granicach pojedynczej witryny internetowej.
Np. jeżeli wejdę na stronę główną Twojego bloga, potem na stronę główną kategorii Mój Pamiętniczku, a potem na stronę z komentarzami jakiegoś wpisu, miałeś z mojego powodu trzy odsłony i jedną wizytę.

MarkZ:
Tym czym kochanie się z pięcioma kobietami od kochania się pięć razy pod rząd z tą samą kobietą.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl