„ONI” [„THEY”]

Wyst.: Laura Regan, Marc Blucas, Ethan Embry, Dagmara Domińczyk
Reż.: Robert Harmon
Ocena: 3+(6)

Julia jest młodą studentką psychologii, którą dręczy mroczny sekret z dzieciństwa. Wydaje się, że poradziła już sobie z nim, ale pozorny spokój zaburzy jej spotkanie z przyjacielem z dzieciństwa. Przyjaciel opowiada jej o tajemniczych „onych”, którzy rzekomo są wszędzie, po czym wyciąga rewolwer i strzela sobie prosto w łeb.
Kolejny przedstawiciel młodzieżowego horroru, których to ostatnio pełno wszędzie. Solidnie wykonany, dość dobrze zagrany (w obsadzie Dagmara Domińczyk, która zarzekała się, że pozbawi swojego nazwiska kreseczki w nazwisku, ale słabo jej to wyszło), ale nic ponadto. Brak mu absolutnie żadnej iskierki oryginalności. Wszystko co tu zobaczymy pasuje do wyświechtanego schematu więc w sumie nie ma go po co oglądać. No chyba, że dla zakończenia, które jest calkiem w porządku i mnie zaskoczyło. Typowy film na trójkę. Plusik za zakończenie.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.